Конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів»

Дата: 10.05.2019 10:07

Через дев’ять місяців у громадах України запрацюють 122 належні Центри надання адміністративних послуг за підтримки Програми ULEAD з Європою: створення ЦНАП.

5 березня у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою».

У рамках заходу також було проведено панельну дискусію "Виклики у створенні належного ЦНАП", у якій взяли участь Валентина Полтавець, виконавчий директор Асоціації ОТГ та Ігор Гнатуша, член правління Асоціації ОТГ, голова Комиш-Зорянської ОТГ.