Велоестафета «Єдність в ім’я Перемоги»

Дата: 10.05.2019 10:36

8 травня - День пам'яті та примиирення. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

День Пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Вона скінчилася і найважливішим її підсумком має бути не перемога, а мир.

Задля привернення уваги до подій Другої Світової війни, підтримки ідеї єдності та миру молодь Комиш-Зорянської ОТГ приймала активну участь у велоестафеті в кожному населеному пункті громади та у районній велоестафеті «Єдність в ім’я Перемоги» до Дня Пам’яті та примирення, що п’ятий рік поспіль проводиться Обласним центром патріотичного виховання Запорізької облради.