Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті народу

Дата: 14.05.2019 13:52

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у священній війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів..
8 травня з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Комиш-Зорянському селищному будинку культури пройшов урочистий захід "Ви в памяті народній, залишили своє ім*я». Урочистості почалися з внесення державного прапора, право на внесення прапора було надано військовослужбовцям тактичної групи та блокпосту, що знаходиться на Комиш-Зорянській залізниці. Відбулося урочисте покладання гірлянди та квітів до Меморіалу. Учні Комиш-Зорянської ЗОШ несли почесну варту на Алеї Слави. Всіх присутніх на святі привітав селищний голова Комиш-Зорянської селищної ради - Гнатуша І.В..Помолитися разом із присутніми за загиблих бойових побратимів у Другій Світовій прийшов ієромонах Спиридон Свято - Серафимівського жіночого монастиря Бердянської єпархії. Самодіяльні артисти будинку культури подарували свої пісні і танці. Виступав танцювальний колектив «Елегія» -кер. Динник Є.А., вокальний квартет «Маки»- кер. Ємченко Т.А.. Вірші читали учасники гуртка читців «Майстри слова». Також віночок воєнних пісень подарував присутнім народний вокальний жіночий колектив «Зоряночка» - кер. Шиян О.Д.
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.