Знайомтесь: Володимир Степанович ПРИЙМА

Дата: 04.07.2019 11:25

Знайомтесь: Володимир Степанович ПРИЙМА, житель Комиш-Зорі, колишній водій міжгосподарського підприємства із птахівництва (нині ТОВ «Куйбишевська птахофабрика»). У ветерана усе життя було одне захоплення - спорт.

У спортсмена не було тренера і належних умов для тренувань, але він зумів багато чого досягти. Незважаючи на нелегку шоферську працю, В.С. Прийма одержав перший розряд у важкій атлетиці (у легкій вазі - до 67,5 кілограма), в окремій вправі (ривку) виконав норматив у майстри спорту.

Володимир Степанович - кандидат у майстри спорту (гирьовий спорт, вага спортивного снаряда - 32 кілограми). В.С. Прийма займався і ковзанярським спортом, яким захопився у дитинстві на Тернопільщині. Був чемпіоном району серед молоді.

На цьому фото Володимир Степанович на обласних змаганнях з важкої атлетики в м. Оріхів (1983 р.), був чемпіоном району у 1982-1985 роках.