Святкування 23-ї річниці Конституції України

Дата: 30.06.2019 14:47

28 червня 1996 року в житті українського народу й української держави сталася історична подія. В результаті тривалого і напруженого конституційного процесу була прийнята Конституція України.
Цю важливу в житті кожного українця дату Комиш-Зорянці святкували 28 червня, на центральній площі селища біля Будинку культури - просто неба.
З щемом в серці присутні хвилиною мовчання згадали усіх героїв, які віддали за свою Батьківщину найцінніше – свої життя, згадали тих, хто загинув на східних кордонах, обороняючи рідну землю.
З нагоди 23-ї річниці з дня прийняття Конституції України та дня Молоді України до присутніх із вітальними промовами звернулись Комиш-Зорянський селищний голова Комиш-Зорянської ОТГ - І.В.Гнатуша, Добріян Г.А та помічник народного депутата України Пономарьова О.С.- Єрмак І.О., .
Під бурхливі оплески урочисто було нагороджено 17 Комиш -Зорянських учасників АТО, нагрудними знаками «За участь в антитерористичній операції.

Подібні заходи були проведені на всій території громади.
Директор Будинку культури Т.А. Ємченко разом із аматорами художньої самодіяльності Комиш-Зорянського будинку культури подарували святковий тематичний концерт. Свої пісні присутнім співали дитячий гурт «Маки» кер. Ємченко Т. та солісти «Малих форм». Вели програму чудові незмінні ведучі Тетяна Семененко та Артур Фалдін. Концерт відбувся під патронатом депутата України - Олександра Сергійовича Пономарьова.
А концертну програму продовжив святковий танцювальний вечір відпочинку: «Молодь України крокує вперед».