Козацькі розваги

Дата: 28.08.2019 14:53

П’ятий рік проведення заходу та 5 об’єднаних територіальних громад-учасниць – такі особливості цьогорічних «Козацьких розваг».
Приурочені головному державному святу Дню Незалежності України, «Козацькі розваги» цього року вийшли на новий формат – змагалися команди з 5-ти сусідніх ОТГ: Комиш-Зорянська селищна об'єднана територіальна громада, Більмацька Отг, Смирновська сільська рада, Берестівська Громада та Новоукраїнська ОТГ.
Даний захід - чудова нагода показати свою єдність у боротьбі за перемогу та головний приз - козацьку булаву, адже історія козацтва це історія боротьби за незалежність та свободу, яку ми всі свято шануємо.

На свято традиційно завітали почесні гості:
голова Більмацької РДА ,депутат Запорізької Обласної ради Попов Артем Вікторович
голова Більмацької районної ради Симоненко Юлія Іванівна
командир козацької спец.дружини «САРМАТ» Саєнко Сергій Миколайович
та голови громад-учасниць Гнатуша Ігор Вікторович, Ковальчук Борис Петрович, Романюк Олександр Ярославович.

Всі п’ять команд впродовж 3 годин доводили свою силу і звитягу, мужність, розум, мудрість, бойовий дух і козацьке братство нашого українського народу.
Першість отримала команда «Нащадки козаків» Більмацька Отг. Саме в даної команди до наступних ігор зберігається головний приз – козацька булава.