«Добра пам'ять про вас буде жити вічно»

Дата: 16.09.2019 15:21

Ці вересневі дні 1943 року з сумом і радістю згадують жителі всього району, про визволення від німецької окупації. Прийшли визволителі і до нас в селище Комиш-Зоря 76 років назад. Скільки сліз, горя прийшлось на долю наших людей, поки настав цей довгожданий день. В центрі селища біля Будинку культури заходиться Обеліск Слави, де височить пам’ятник солдату – визволителю. До цього священного місця приходять жителі селища, щоб віддати шану полеглим воїнам за наше мирне життя. Гості селища читають на меморіальних плитах викарбувані прізвища погиблих земляків воїнів. В черговий раз 14 вересня біля Меморіалу пройшов мітинг-реквієм «Добра пам'ять про вас буде жити вічно», який організували працівники Комиш-Зорянського Будинку культури. Концертну програму відкрили ведучі Семененко Т., Фалдін А., Олєйнік К. та дитяче тріо «Маки» - кер Ємченко Т.А., вірші читав учасник гуртка читців «Майстри слова» - Черіченко В.-кер Динник Є.А. Свої пісні присутнім подарував народний вокальний колектив «Зоряночка» - кер Шиян О.Д. Солісти БК – Сидоренко С. та Баглай Н. Вітальними словами до присутніх звернувся селищний голова І.В. Гнатуша. Панихиду пом*янути загиблих провів отець Михайло Благочинного району Православної церкви України. Поздоровити ветеранів війни прийшли школярі молодших класів– кер. Марусик О.А. Також до поздоровлень приєдналися гості свята – молодь церкви Євангельських християн-бабтистів м. Запоріжжя. По закінченні заходу всі присутні біля Обеліска Слави вшанували пам' ять загиблих у роки війни хвилиною мовчання та покладанням гірлянди і квітів. Низький уклін їм, нашим визволителям, що ціною свого життя відстояли незалежність нашої краю від іга гітлеризму. Повага і шана живим учасникам!. Концертну програму продовжив масовий вечір відпочинку на площі біля Будинку культури та атракціони для дітей.