Дата: 21.11.2019 11:44

За 10 місяців 2019 року відділенням було забезпечено виконання статутних завдань. Так, сьогодні під надійним захистом відділення перебуває 1275 страхувальників та 223 потерпілих на виробництві, в тому числі внутрішньо-переміщених осіб з Донецької області – 121 осіб  та з Луганської  області  - 4 осіб.

За оперативними даними на виплату матеріального забезпечення працюючим було спрямовано 3,543 млн. грн. З них для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності фінансування зійснено в розмірі 2,334 млн. грн., по вагітності і пологах - 1,165 млн. грн., по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку або профзахворювання - 23,6 тис. грн., на поховання - 20,5 тис.грн.

Для фінансової підтримки потерпілих на виробництві і членів їх сімей були проведені страхові виплати на загальну суму   7 млн. 96 тис грн.

Чимало зусиль докладено до організації відновлювального лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.                      Проходження відновлювального лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів отримали 55 застрахованих осіб, які мають право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань.

За звітний період Більмацьким відділенням було забезпечено медичними та соціальними послугами потерпілих на виробництві, а також застрахованих осіб і членів їх сімей на загальну суму 835,6 тис. грн., в тому числі: витрати на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань – 645,9 тис. грн., витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію – 28,8 тис. грн., витрати на санаторно-курортне лікування – 94,7 тис. грн., витрати на лікарські засоби та вироби медичного призначення – 14,2 тис. грн., витрати на постійний сторонній догляд – 41,3 тис. грн., витрати на побутове обслуговування – 10,320 тис. грн., компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування інвалідів – 0,3 тис. грн.

Страховий експерт з охорони праці відділення прийняв участь у розслідуванні 2 нещасних випадків, в яких постраждало 2 особи. Нещасні випадки трапились через невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових обов’язків.

Виконуючи статутні функції та обов’язки Фонду, щодо запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням, страховим експертом з охорони праці  було проведено 16 перевірок (обстежень) щодо стану охорони праці, профілактики та створення безпечних умов праці, по яких було складено 16 подань до роботодавців, про виявлені 107 порушень законодавства з охорони праці.

У відділенні працює інформаційно-консультативний пункт з питань охорони праці для всіх страхувальників, де можна  завжди отримати безоплатні послуги та консультації з питань охорони праці, профілактики нещасних випадків  та професійних захворювань. Постійно  проводиться звірка повідомлень роботодавців про нещасні випадки з  лікувальними закладами.

Підбиваючи підсумки можна стверджувати, що Більмацьке відділення в повній мірі  виконує статутні завдання Фонду.

Більмацького відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального