Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

МОМ ЗАПРОШУЄ ОТГ НА КОНКУРС ПРОЕКТІВ ІЗ ПОЛІПШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ УМОВ

Дата: 12.02.2021 07:29
Кількість переглядів: 399

Фото без описуПредставництво МОМ в Україні в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні (CTIP)» за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) оголошує конкурс для об'єднаних територіальних громад (ОТГ), зацікавлених в участі у проекті (MPA-2021-02)

Мета проекту: Просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

Завдання проекту:

Залучити широке коло членів громади (місцеву владу, представників різних професійних груп, включно з представниками місцевого бізнесу, громадських організацій тощо) до участі в плануванні та імплементації проектів, спрямованих на поліпшення соціально-економічних умов життя в громаді. МОМ підтримає ініціативи з такого переліку:

 • надання соціальних послуг для населення громади за місцем проживання (наприклад, притулок для жінок, постраждалих від домашнього насильства);
 • надання адміністративних або інших послуг, що полегшують життя мешканців громади (наприклад ЦНАП)
 • відновлення або розширення соціальної та комунальної інфраструктури  у пріоритетних сферах таких як освіта (шкільна або дошкільна),  охорона здоров’я, охорона довкілля, управління водними ресурсами тощо;
 • розвиток молоді, громадського сектору, волонтерства, соціальних та громадських ініціатив (наприклад, молодіжна рада)
 • поліпшення умов для розвитку малого та середнього бізнесу (наприклад, бізнес-інкубатор проект спрямований на розвиток тієї чи іншої бізнес-сфери (зелений туризм тощо);
 • покращення управління житловим сектором, енергоефективності та місцевого економічного розвитку (наприклад, поліпшення енергоефективності школи, дитячого садка).

Якщо у вашій громаді:

 • наявні ідеї та попередній план заходів, які б допомогли  згуртувати громаду навколо проекту, спрямованого на її соціально-економічний розвиток;
 • є можливість реалізовувати проект на умовах співфінансування (50/50);
 • є ініціативна група, яка об'єднує усі верстви населення, включно з місцевою владою, представниками різних професійних груп, зокрема місцевого бізнесу, громадських організацій, працівників освіти, а також осіб, що належать до  соціально уразливих груп, таких як внутрішньо переміщені особи, національні меншини, люди з інвалідністю тощо. 

ТОДІ ми запрошуємо ас взяти участь у конкурсі серед ОТГ для залучення до проекту. Для участі у конкурсі громади мають заповнити аплікаційну форму, що додається до цього оголошення, та надіслати її підписану та відскановану копію (одним файлом в PDF форматі) у термін до 22 березня 2021 року (включно) на електронну адресу achabuk@iom.intзазначивши при цьому в темі електронного листа «MPA-2021-02 НАЗВА ОТГ, ОБЛАСТЬ».  Громада може подати тільки одну заявку (одну проектну ідею). 

Після закриття конкурсу та за результатами поданих заявок МОМ залишає за собою право зв'язатися лише з відібраними громадами для подальшої участі у наступному етапі проекту. Громади-ереможниці будуть визначені за результатами аналізу проектних заявок та виїзного візиту проектних менеджерів МОМ. Дата і час візиту будуть узгоджені з відповідною ОТГ.

ОТГ, які будуть відібрані для участі в проекті, будуть залучені до таких кроків реалізації проекту:   

І. Виїзні оціночні візити

МОМ проведе виїзні оціночні візити в попередньо відібрані громади для зустрічей з ініціативними групами на чолі с головою ОТГ. У рамках цих зустрічей громада матиме можливість презентувати свою ОТГ та плани її стратегічного розвитку, власного досвіду реалізації спільних проектів, і безпосередньо проект, який пропонується на розгляд МОМ.

ІІ. Розробка проектної пропозиції і бюджету проекту

Відібрані за результатами оціночних візитів громади почнуть розробку детальної пропозиції та бюджету запропонованого проекту. Форма проектної пропозиції та бюджету буде надана Міжнародною організацією з міграції.

Всі проекти мають бути направлені на поліпшення соціально-економічного стану ОТГ задля її стратегічного розвитку та залучення до активного громадського життя членів громади.

Ознайомитися з попередніми ініціативами які були підтримані МОМ в рамках даного проекту, можна за посиланнями:

 1. Створення медіатеки в Іванівській ОТГ Чернігівської області https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1U430ZMmWl4q78RM4eIH2sKDkPIC5TxNFT-6hbgGqQRH4btbwlAqX2-l8&v=0nyoOOpCbaM&feature=youtu.be
 2. Відкриття нового дитячого садка в Іванівській ОТГ Вінницькій області https://ivaniv-gromada.gov.ua/news/1598449696/?fbclid=IwAR2WBP_mbiQvRePISrvY4zYnpSF4jd4eDL1AQbj2ZPKDOrMzMY6HU96G0Pg
 3. Створення молодіжного центру Комора на базі сільської бібліотеки https://komoradzw2020.wixsite.com/website?fbclid=IwAR1JaZovsIwbRBuRGBbav9ph-vgc1_8iFqA_1_TzRHewHaLKLgbZPbelpaw
 4. Перетворення сільського будинку культури в сучасний громадський простір https://www.facebook.com/watch/?v=3156909020997586 https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2802207079875301&id=1290345534394804

IIIУхвалення рішення щодо надання грантів

Відбіркова комісія МОМ ухвалює рішення щодо видачі грантів або формує свої рекомендації щодо доопрацювання заявки. Після того, як фінальна заявка затверджується відбірковою комісією, МОМ підписує угоду з ОТГ на реалізацію проекту. З моменту підписання угода є невід’ємною частиною процесу імплементації проекту з чітким позначенням прав і обов'язків усіх сторін, зокрема умов фінансування проекту обома сторонами, часових рамок реалізації проекту, звітності і моніторингу тощо.

Максимальний розмір гранту на реалізацію проекту – до 20 000 доларів США. МОМ надасть перевагу проектам, які найбільше відповідають вищезазначеним умовам, на конкурсних умовах. Фінальний розмір гранту буде визначено МОМ.

Будь ласка, заповніть анкету, яка додається до цього оголошення.

Довідки за е-поштою: achabuk@iom.int.

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено: 

MPA-2021-02 питання за конкурсом.

Просимо зауважити, що неповні анкети або анкети, що надійшли пізніше зазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду!

http://ukraine.iom.int/ua/mom-zaproshuye-otg-na-konkurs-proektiv-iz-polipshennya-socialno-ekonomichnyh-umov


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь