Міжобласний турнір пам’яті М.В. Єрмолаша

Дата: 23.06.2021 10:47

18 червня 2021 року на центральному стадіоні селища Комиш-Зоря відбувся міжобласний турнір з футболу на приз нашого земляка М.В.Єрмолаша за підтримки Комиш-Зорянської селищної територіальної громади

До нас завітали п’ять команд юних футболістів  2007-2008 р.н. з м.Пологи, смт Михайлівка, смт Нікольське, смт Розівка , та смт Комиш-Зоря.

Це був перший турнір де ми прийняли команди з Запорізької та Донецької областей.

Перед початком турніру виступили запрошені: ветеран футболу Анатолій Бєляєв, дружина та син М. Єрмолаша.

Гра була емоційна та напружена, але  переможець один - це Пологівська ДЮСШ. Наші спортсмени, Комиш-Зорянська ТГ, не програвши нікому,  але по різниці забитих та пропущених зайняли зайняли ІІ місце, ІІІ місце зайняла команда Ніколька ДЮСШ.

Несподіванкою для всіх стала участь дівчат-футболісток в команді нашої збірної.

Продовж турніру перерви супроводжувалися хореографічними виступами колективу «Драйв», керівник Є.Динник.

Команди були нагороджені  кубками та медалями, також були відзначені кращі гравці турніру.

Щиро дякуємо обласному депутату Сергію Жовніру, ФОП Галіч І.П., ТОВ «Смак», Комиш-Зорянський комбікормовий завод, ТОВ «Зірка» за допомогу в проведенні турніру.

Після турніру всіх охочих пригощали шурпою.