Привітання до Дня Святого Миколая

Дата: 23.12.2021 14:18

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят.

Найбільше його, звичайно, люблять діти - за приємну традицію, згідно з якою, слухняним малюкам святий приносить подарунки та в кожну оселю радість, надію та любов.

Аби допомогти діткам повірити в справжнє новорічне диво, 17 грудня, напередодні свята Святого Миколая, директор КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської селищної ради Людмила ЛИХВАРЬ, завідувач відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яна МІЩЕНКО, фахівець із соціальної роботи Катерина КУДІНОВА та начальник служби у справах дітей Комиш-Зорянської селищної ради Олександр ЧЕРНИШ завітали до сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах з подарунками від благодійного фонду Посмішка ЮА малечі, що виховуються у таких сім’ях, були вручені іграшки.

Діти – це наше майбутнє! Висловлюємо щиру подяку благодійному фонду Посмішка ЮА, що   приєдналися до привітання дітей. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях.

Фото без опису Фото без описуФото без опису