Долучайтеся до освітньої програми для підприємців ВПО «Компас: рестарт та розвиток бізнесу»

Дата: 28.06.2024 10:30

Пологівська філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує про оголошення Офісом з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP набору на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, щоб надати знання та підтримати підприємців, які змушені релокуватися через повномасштабне російське вторгнення.

“Компас: рестарт та розвиток бізнесу” – довгострокова практична освітня програма для підприємців з-поміж ВПО, яка покликана надати знання та поштовх для подальшого розвитку власної справи або підприємництва. За результатами навчання учасники запровадять нові підходи для організації діяльності, а найактивніші зможуть збільшити прибуток від власної підприємницької діяльності.

Кому корисна програма?

Чинним підприємцям мікро-, малого та середнього бізнесу з усіх регіонів України, а також самозайнятим особам з-поміж ВПО, які планують розвинути або перезапустити власний бізнес.

Учасники програми отримають:

практичні інструменти для впровадження оперативного менеджменту та стратегічного планування розвитку бізнесу;
обмін досвідом у групах підприємців до 10 осіб за відповідним рівнем;
менторську підтримку;
12 освітніх модулів;
можливість долучитися до спільноти підприємців з-поміж ВПО та нетворкінгу для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів.
Навчання проходитиме в онлайн-форматі. Окремі заходи відбудуться офлайн – на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі, Луцьку, Рівному та Бучі із забезпеченням прямої трансляції для онлайн-учасників.

Про особливості форматів навчання, переваги та можливості Програми читайте детальніше тут https://business.diia.gov.ua/compass

Надсилайте Ваші заявки на участь до 30 червня за посиланням — https://business.diia.gov.ua/compass