Зустріч керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та освітян Пологівського району.
За ініціативи керівництва райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та освітян Пологівського району.
Метою зустрічі стало підведення підсумків співпраці університету з закладами освіти району в межах профорієнтаційної роботи за 2024 рік та визначення планів щодо майбутньої вступної кампанії на 2025 рік.
Заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол у своєму виступі підкреслила, що освіта є важливим аспектом суспільного життя, який потребує максимальної взаємодії між державними органами та навчальними закладами для забезпечення постійного функціонування освітньої сфери в умовах війни.
Ректор університету Сергій Кюрчев наголосив на важливості співпраці університету з освітніми закладами громад Пологівського району, оскільки завдяки міцному партнерству учні отримують змогу краще ознайомитися з можливостями, що пропонує Таврійський державний агротехнологічний університет.
На зустрічі було відзначено успішних студентів, що є випускниками шкіл Пологівського району, які мають досягнення у навчальній та позанавчальній діяльності.
На заході також обговорили перспективи подальшого розвитку партнерства між університетом та освітніми закладами району, зокрема проведення профорієнтаційних заходів та спільних проєктів. Саме така співпраця сприятиме підготовці висококваліфікованих спеціалістів та підтримці талановитої молоді, що у подальшому стане запорукою розвитку району, області та країни.