Година спілкування «Безбарєрність - це про всіх»

В рамках Національного тижня безбар'єрності 28 травня 2026 року в орендованому приміщенні Комиш-Зорянської селищної військової адміністрації відбулася година спілкування «Безбарєрність - це про всіх» Працівники селищної ради, військової адміністрації, комунальних установ та закладів поспілкувалися щодо основних принципів безбар'єрності, важливості створення доступного середовища та забезпечення рівних можливостей для всіх жителів громади.
Також під час заходу працівники переглянули інформаційні матеріали щодо безбар'єрності, обговорили актуальні підходи до формування безбар'єрного простору та ключові напрями державної політики у сфері безбар'єрності, обговорили практичні кроки, які можна здійснити для усунення перепон, що заважають усім категоріям населення громади повноцінно брати участь у житті суспільства.