Про службу

ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОМИШ- ЗОРЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЯК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩИХ ІНТЕРЕСІВ ТА БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується державою. Служба у справах дітей, як контролюючий орган, постійно здійснює заходи з виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вживає заходи щодо захисту прав дітей, аналізує стан недопущення дитячої бездоглядності, вивчає умови і причини поширення негативних явищ серед неповнолітніх. Служба у справах дітей  Комиш-  Зорянської селищної ради постійно проводить рейди, у ході яких перевіряються умови утримання і виховання дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

14:41:58 05.04.2021