Загін добровільної пожежної охорони

Добровільна пожежна охорона

Комиш-Зорянської селищної ради

Завдяки участі в проєкті Програми «U-LEAD» (Республіка Польщі) Комиш-Зорянська селищна громада отримала змогу створити добровільну пожежну охорону (ДПО). Протягом 2017 року відбулися неодноразові візити до Республіки Польща представників громади.

Рішенням двадцять восьмої позачергової сесії сьомого скликання від 06.11.2017 № 14 «Про створення добровільної пожежної охорони (ДПО) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області» на підпорядкованій території створено добровільну пожежну охорону Комиш-Зорянської селищної ради у складі: 5 пожежних команд третьої категорії загальною кількістю 25 осіб, затверджене положення про добровільну пожежну охорону Комиш-Зорянської селищної ради.

Начальником добровільної пожежної охорони призначений Лісовський Олександр Анатолійович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, житлово-комунального господарства та благоустрою.

Згідно Плану реагування на надзвичайні ситуації між членами команди розподілені завдання та обов’язки між суб’єктами та підрозділами в громаді, а також їх взаємодія під час кризової ситуації.

Члени команди забезпечені всім необхідним спецодягом та взуттям. Пройшли спеціальне навчання з спеціальної підготовки членів добровільної пожежної охорони.

Загін має два пожежні автомобілі ЗІЛ 130, що використовуються Добровільною пожежною охороною у випадку надзвичайних ситуацій.

Пункти розташування МПО:

• смт Комиш-Зоря, вулиця Польова, 29;
  • с. Шевченківське, вул. Перемоги, 24.