Життя громади

“Модернізація системи соціальної підтримки населення України”

В рамках проекту  “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” 20-22 травня 2019 року в м.Дніпро Комиш-Зорянський селищний голова, адміністратор та начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради приймали участь у семінарі на тему:  «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ».

12:04 23.05.2019

Рівні права та можливості: жінки у місцевій владі

Ця актуальна тема розглядалась на одноденному тренінгу «Гендерні аспекти в роботі органів місцевого самоврядування» для жінок-депутаток, уповноважених осіб з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у місцевих радах, який у Запоріжжі провела тренерка Тамара Огородова, голова правління Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє».

11:52 23.05.2019

X МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ

Асоціація об’єднаних територіальних громад стала партнером проведення X МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ «Інновації в медицині – здоров’я нації».

11:39 23.05.2019

Червоний мак як символ пам'яті жертв війни

Вже традиційно учні разом з директором Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та старостою Александр Ребро вирушили автопробігом, що приурочений Дню пам'яті та примерення та Дню Перемоги, до Комиш-Зорянської селищної ради, Більмацької райдержадміністрації та Більмацької районної ради.  Червоний мак як символ пам'яті жертв війни є своєрідною алюзією: з одного боку він уособлює квітку, з іншого - кривавий слід від кулі.  Розмістивши цей символ на одязі на лівій стороні грудей, якомога ближче до серця, ви долучаєтеся до всеукраїнської акції "Мак пам'яті". Пам'ятаймо, що в роки війни в Україні загинуло майже 8-10 мільйонів осіб.

10:16 10.05.2019

Ораторське мистецтво

В загальноосвітніх школах Комиш-Зорянської селищної ради нещодавно проводився захід ораторського мистецтва. У заході прийняли участь 19 дітей. Тема виступу «Заговори, щоб я тебе побачив».

10:30 08.02.2019