Життя громади

Знайомтесь: Володимир Степанович ПРИЙМА

Знайомтесь: Володимир Степанович ПРИЙМА, житель Комиш-Зорі, колишній водій міжгосподарського підприємства із птахівництва (нині ТОВ «Куйбишевська птахофабрика»). У ветерана усе життя було одне захоплення - спорт.

11:25 04.07.2019

Святкування 23-ї річниці Конституції України

28 червня 1996 року в житті українського народу й української держави сталася історична подія. В результаті тривалого і напруженого конституційного процесу була прийнята Конституція України. Цю важливу в житті кожного українця дату Комиш-Зорянці святкували 28 червня, на центральній площі селища біля Будинку культури - просто неба.  З щемом в серці присутні хвилиною мовчання згадали усіх героїв, які віддали за свою Батьківщину найцінніше – свої життя, згадали тих, хто загинув на східних кордонах, обороняючи рідну землю. З нагоди 23-ї річниці з дня прийняття Конституції України та дня Молоді України до присутніх із вітальними промовами звернулись Комиш-Зорянський селищний голова Комиш-Зорянської ОТГ - І.В.Гнатуша, Добріян Г.А та помічник народного депутата України Пономарьова О.С.- Єрмак І.О., .  Під бурхливі оплески урочисто було нагороджено 17 Комиш -Зорянських учасників АТО, нагрудними знаками «За участь в антитерористичній операції.

14:47 30.06.2019