Життя громади

Турнір ім. Героя Радянського Союзу Підтикана Івана Дмитровича (с. Білоцерківка Комиш-Зорянської ОТГ)

13-го жовтня 2019 року в с. Білоцерківка відбувся турнір, присвячений пам'яті Героя Радянського Союзу Підтикана І.Д. Взяли участь команди "Скіф" (с. Темрюк Донецької області), "Шлях" (с. Покровськ Донецької області), "Україна" (м. Пологи), "Зірка" (с. Білоцерківка Комиш-Зорянської ОТГ).

08:36 15.10.2019

До Дня рятівника України

До Дня рятівника України, який традиційно відзначається 17 вересня, члени добровільної пожежної охорони склали присягу служби цивільного захисту. Посвідчення про проходження спеціальної підготовки добровольцям вручив заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області Геннадій Педаш.

16:09 16.09.2019

«Добра пам'ять про вас буде жити вічно»

Ці вересневі дні 1943 року з сумом і радістю згадують жителі всього району, про визволення від німецької окупації. Прийшли визволителі і до нас в селище Комиш-Зоря 76 років назад. Скільки сліз, горя прийшлось на долю наших людей, поки настав цей довгожданий день. В центрі селища біля Будинку культури заходиться Обеліск Слави, де височить пам’ятник солдату – визволителю. До цього священного місця приходять жителі селища, щоб віддати шану полеглим воїнам за наше мирне життя. Гості селища читають на меморіальних плитах викарбувані прізвища погиблих земляків воїнів. В черговий раз 14 вересня біля Меморіалу пройшов мітинг-реквієм «Добра пам'ять про вас буде жити вічно», який організували працівники Комиш-Зорянського Будинку культури. Концертну програму відкрили ведучі Семененко Т., Фалдін А., Олєйнік К. та дитяче тріо «Маки» - кер Ємченко Т.А., вірші читав учасник гуртка читців «Майстри слова» - Черіченко В.-кер Динник Є.А. Свої пісні присутнім подарував народний вокальний колектив «Зоряночка» - кер Шиян О.Д. Солісти БК – Сидоренко С. та Баглай Н. Вітальними словами до присутніх звернувся селищний голова І.В. Гнатуша. Панихиду пом*янути загиблих провів отець Михайло Благочинного району Православної церкви України. Поздоровити ветеранів війни прийшли школярі молодших класів– кер. Марусик О.А. Також до поздоровлень приєдналися гості свята – молодь церкви Євангельських християн-бабтистів м. Запоріжжя. По закінченні заходу всі присутні біля Обеліска Слави вшанували пам' ять загиблих у роки війни хвилиною мовчання та покладанням гірлянди і квітів. Низький уклін їм, нашим визволителям, що ціною свого життя відстояли незалежність нашої краю від іга гітлеризму. Повага і шана живим учасникам!. Концертну програму продовжив масовий вечір відпочинку на площі біля Будинку культури та атракціони для дітей.

15:21 16.09.2019

Зустріч з Міністром охорони здоров’я

05 вересня 2019 року відбулася зустріч з Міністром охорони здоров’я Зоряною Скалецькою з приводу подальшого реформування первинної та вторинної медицини в якій прийняв участь Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, член Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування  «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» та голова платформи з охорони здоров’я.

10:42 06.09.2019

Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України

В рамках ініціативи «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України» з робочим візитом відвідали нашу громаду польські колеги з Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польщі. Мета візиту - надати менторську допомогу у розробці плану безпеки та рекомендації щодо покращення діяльності громади в галузі безпеки.

10:40 06.09.2019

У рамках Програми «U-LEAD з Європою»

У рамках Програми «U-LEAD з Європою» у Запорізькій області перебуває делегація представників Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща

10:35 05.09.2019