ІНСТИТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ДО УЧАСТІ В НАВЧАЛЬНИХ СЕМІНАРАХ

Дата: 29.03.2018 15:04

gr_02-03-16_usbbПротягом 2018 року Інститутом Політичної Освіти заплановано організувати низку заходів, присвячених питанням житлово-комунального господарства, гуманітарної бюджетних та земельних відносин на місцевому рівні.

До участі у навчальних семінарах запрошуються виключно депутати місцевих рад.

Наступні два заходи відбудуться 19-21 квітня 2018 року і будуть присвячені житлово-комунальній сфері.

Семінари будуть проходити у м. Запоріжжі, орієнтовно з 19 по 21 квітня 2018 року.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

• заповнену анкету (додається);
  • резюме (автобіографічні відомості);
  • Мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів);
  • рекомендація від організації, яка делегує учасника (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво та гендерний баланс, командою ІПО будуть сформовані дві групи чисельністю по 25 осіб кожна.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Остання дата надсилання документів:      1 квітня  2018 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу:  office@ipo.org.ua з позначкою ZHKH

Контакти:

тел.: 044 278-55-43