Життя громади

19 лютого – День Державного Герба України!

19 лютого 1992 року Верховна Рада України  постановою №2137-XII від 19 лютого 1992 року затвердила Державний Герб України. Це один із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном.

16:29:27 18.02.2022

День відкритих дверей

10 лютого в Комиш-Зорянській селищній раді відбувся захід «День відкритих дверей». Учнів Комиш-Зорянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст із самого ранку чекав очільник громади Ігор ГНАТУША. Після короткого екскурсу Ігоря Вікторовича в історію створення Комиш-Зорянської громади, розповіді про систему місцевого самоврядування в Україні та суть реформи децентралізації, учні ставили запитання. Також кожен мав можливість спробувати себе в ролі голови громади, посидіти в його кріслі, розказати своє бачення розвитку громади. Діти активно користувалися такою можливістю, робили фото з головою та задавали йому «зручні» та «незручні» запитання.

13:42:23 10.02.2022

Відвідали будинок сімейного типу

Фахівець із соціальної роботи КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської СР Катерина Кудінова провела планове відвідування дитячого будинку сімейного типу. Нещодавно сім’я поповнилася ще однією дитиною.

15:16:20 08.02.2022

Діалоговий онлайн-майданчик

27 січня відбувся діалоговий онлайн-майданчик громад-партнерок Програми DOBRE Запорізької області на тему: «Як за допомогою інструментів участі вибудувати довгочасне партнерство громад».

15:17:51 31.01.2022