Життя громади

До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

10:25:51 25.02.2021

Безпека дітей в інтернеті

З родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах працівниками КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської СР разом з начальником Служби у справах дітей Комиш-Зорянської селищної ради Олександром Чернишем були проведені бесіди щодо обізнаності дітей з правилами "безпечної" і "небезпечної" поведінки у соціальних мережах.

10:07:20 22.02.2021

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу

19.02.2021 році директором комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш–Зорянської селищної ради Людмилою Лихварь, фахівцем із соціальної роботи Катериною Кудіновою та старостою сіл Шевченківське, Руденка, Труженка, Тернове Наталією Савічевою,  проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених родинах та профілактичні бесіди на теми: «Правила безпечного користування електроприладами», «Техніка безпеки при використанні систем опалювання, а також перебування поряд з ними дітей», «Перебування дітей на вулиці в зимовий період, поводження на замерзлих водоймах».

10:05:13 22.02.2021