Життя громади

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо Комиш-Зорянського селищного голову Ігоря Гнатушу з перемогою у обласному конкурсі «Батько року» в номінації «Батько – працівників органів місцевого самоврядування».

13:57:52 17.09.2021

27 серпня 2021 року відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади.

На початку засідання виступив селищний голова  Ігор Гнатуша, який привітав усіх присутніх і побажав плідної роботи та передав слово консультантам проєкту Томашу Чубарі, Олексію Гаврилову та асистенту Миколі Крату.

14:46:21 28.08.2021

Перемога у конкурсі мікрогрантів

В рамках реалізації програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність  активні жінки Комиш-Зорянської  селищної територіальної громади - керівниця проєкту Вікторія Левада, учасниці Олена Филиппова, Ірина Недобуга, Тетяна Рибалка та Наталя Савічева стали випускницями 23-ї  Академії Жіночого Лідерства та перемогли в конкурсі мікрогрантів з проєктом «Майданчик - місце щасливого дитинства», вартість якого становить 3000 євро.

04:49:59 12.08.2021