Життя громади

11 вересня 2020 року в смт Комиш-Зоря (центральна садиба ОТГ) відбулися урочисті заходи з нагоди 76-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників.

З нагоди вшанування пам’ятної дати до присутніх звернувся Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша.

08:49:29 14.09.2020

Готуємося до старту громадського бюджету 2020.

23 червня 2020р. відбулося засідання координаційної ради. На засіданні були присутні Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша І.В. та секретар селищної ради Муха К.С., які разом з членами координаційної ради обговорили можливість проведення громадського бюджету в умовах карантину. Також розглянули зміни та доповнення до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Комиш-Зорянської селищної ради, які рекомендовано розглянути та затвердити на засідання чергової сесії селищної ради. Зміни стосуватимуться процедури подання пропозицій, голосування та підрахунку голосів.

15:14:41 23.06.2020