Життя громади

Готуємося до старту громадського бюджету 2020.

23 червня 2020р. відбулося засідання координаційної ради. На засіданні були присутні Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша І.В. та секретар селищної ради Муха К.С., які разом з членами координаційної ради обговорили можливість проведення громадського бюджету в умовах карантину. Також розглянули зміни та доповнення до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Комиш-Зорянської селищної ради, які рекомендовано розглянути та затвердити на засідання чергової сесії селищної ради. Зміни стосуватимуться процедури подання пропозицій, голосування та підрахунку голосів.

15:14:41 23.06.2020

Комиш-Зорянська ОТГ отримала благодійну допомогу

В рамках проекту «Підтримка об’єднаних громад в боротьбі з пандемією КОВІД-19» за фінансової підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» надано благодійну допомогу  Комиш-Зорянській ОТГ.

14:06:46 23.06.2020

ЦСД Комиш-Зорянської СР

Працівниками відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах постійно проводяться бесіди, з питань формування відповідального батьківства, недопущення потрапляння дітей в СЖО та створення належних умов проживання. Також проведена соціально-профілактична робота про шкідливий вплив на здоров’я алкогольних напоїв та вплив негативного прикладу для наслідування дітей.

09:52:56 26.02.2020

«ХТО ЗВЕРХУ?»

15 лютого 2020 року у Благовіщенському сільському будинку культури вперше відбулося інтелектуально-розважальне шоу «ХТО ЗВЕРХУ?», присвячене Дню закоханих. За перемогу змагалися дві команди : команда прекрасних і мужніх чоловіків (капітан Ярослав НЕХАЙЧУК, Максим РЕБРО, Владислав МОЗГОВИЙ, Віталій ТАРАН, Ілля ЛАХНО), та команда чарівних і феєричних леді (капітан Лілія РОМАНЬКО, Світлана КОСТЕНКО, Людмила ЛАХНО, Лариса НАГУРНА, Алла КИРИЛЕНКО). Запекла боротьба на протязі 7 раундів гри, шквал емоцій, підтримка залу. В перервах між раундами звучали ліричні пісні про кохання у виконанні Олександра КОСТЕНКА, Ярослава НЕХАЙЧУКА, Лілії Романько, Людмили ЛАХНО, Людмили Костенко та Тетяни ГАХ. І, як завжди неповторна та неперевершена ведуча – Світлана НАЗИМОК, яка водночас і підтримувала учасників, і надихала на нові перемоги. Нарешті довгоочікуваний фінал. Такий неповторний та креативний. Двобій двох стихій закінчився перемогою чоловічої команди. Але насправді перемогла молодість, краса, сила та кохання. Глядачі отримали гарантований гарний настрій та море позитиву.

14:06:27 18.02.2020