Оголошення

Звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради за 2021 рік

Працівниками відділу «Центр надання адміністративних послуг» протягом 2021 року  надано 15046 послуг: з них державним  реєстратором – 3284 послуг, відділом «ЦНАП» - 11762 послуг  у сферах:

10:10:34 10.02.2022

Шановні жителі громади!

В приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Комиш- Зорянської селищної ради за адресою: Запорізька область Більмацький район смт Комиш-Зоря вул. Вокзальна буд. 5 або за телефоном  ЦНАП (089) 25-00-638  Ви маєте можливість записатись на отримання безоплатної правової допомоги, яка надається спеціалістом Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в ЦНАП.

10:15:35 24.12.2019

Відкрився відділ «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП)

За  результатами  участі  в  проектах з підтримки територіальних гро-мад України у зв’язку із збільшенням кількості ВПО (Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ), модернізації  ЦНАП  (програми «U-LEAD з Європою») в приміщенні Комиш-Зорянської селищної ради за адресою: 71030 Запорізька  область Більмацький район  смт Комиш-Зоря  вул. Вокзальна, буд. 5 відкрився відділ «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП), в якому можна отримати найнеобхідніші громадянам та бізнесу адміністративні послуги у комфортних умовах з одночасним замов-ленням різних послуг, які можуть випливати з одного факту або життєвої ситуації.

09:47:37 20.11.2019

Шановні жителі громади!

В приміщенні за адресою: смт Комиш – Зоря, вул. Вокзальна,63(приміщення Будинку культури,1 поверх) здійснюватиметься  прийом громадян:

10:10:38 21.02.2019