Рекомендований зразок супровідного листа

Селищному голові

Комиш-Зорянської

селищної ради

Направляємо на повідомну реєстрацію  (вибрати потрібний варіант)

1) підписаний паперовий оригінал колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) _________________ ____________________________________

(назва колективного договору)

разом із  додатками, з прошитими і пронумерованими сторінками;

або

2) оригінал електронного колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) ______________________________________________________,                                                                                                (назва колективного договору)

з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

або

3) електронну копію паперового оригіналу колективного договору (змін чи доповнень до нього) ____________________________________________________,

(назва колективного договору)

засвідчену кваліфікованою електронною печаткою.

Відповідно до п. 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013    № 115 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 768), надаємо/або не надаємо згоду (потрібно вибрати) на оприлюднення тексту колективного договору (змін і доповнень до нього) та його/їхніх додатків.

(У разі наявності інформації з обмеженим доступом, вказати сторінки, розділи, пункти, додатки тощо, які не підлягають оприлюдненню, а також підстави щодо обмеження доступу до цієї інформації відповідно до законодавства або рішення сторін).

Додаток: один примірник колективного договору (змін/доповнень до нього)          на ___ арк.

___________________         ________________       _____________________

(посада особи, яка надсилає лист)                      (підпис особи)                                  (П. І. Б. особи)

П. І. Б. виконавця, контактний телефон)