Увага! Оголошення.

У зв’язку з візитом Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області  до Комиш-Зорянської ОТГ, з метою вивчення проблемних питань оподаткування фізичних та юридичних осіб, пошуку варіантів їх вирішення та налагодження співпраці з місцевими органами та платниками податків, прохаємо підготувати питання стосовно Податкового законодавства (здача звітності, сплата податків, тощо) та надати фінансовому відділу виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради (каб. № 1) або на електронну адресу  kzorya@ukr.net з приміткою «Питання до податкової» в термін до 21.02.2020 року. Дата візиту представників Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області буде визначена після формування списку питань.

14:08 14.02.2020

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 20 лютого 2020 року, відбудеться пряма  телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

13:13 11.02.2020

Комиш-Зорянська селищна рада Більмацького району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліст І категорії відділу соціального захисту населення

Особи, які претендують на посади, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби  Word, Excel.

09:14 08.02.2020

Шановні жителі Комиш-Зорянської ОТГ !

У зв'язку з погіршенням погодних умов просимо максимально утриматись від поїздок власним автотранспортом. У разі виникнення ситуації, що загрожує життю та здоров'ю людей (ДТП, неможливість проїзду до хворого карети екстренної медичної допомоги, виявлення повалених дерев, що перешкоджають руху автотранспорту) необхідно зателефонувати за тел.: МНС  - 101 ГУ МВС - 102 заст. селищного голови Лісовський О.А. - 0952071054 директор КП "Мрія" Жарік Я.О. - 0502614667

14:09 05.02.2020

Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю, 07 лютого 2020 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник управління юридичного забезпечення діяльності Запорізької обласної ради Мороз Єгор Олегович.

16:21 04.02.2020

Змінено місце проведення семінару. Шановні платники податків!

28 січня 2020 року о 11 год. 00 хв. Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області запрошує платників податків – юридичних та фізичних осіб Більмацького району на семінар, який проводитиметься у залі засідань Більмацької райдержадміністрації (смт.Більмак, вул.Центральна,54). Тема семінару:  - Новації податкового законодавства-2020: аналіз основних законодавчих змін.  - Подання річної податкової звітності. - Деклараційна кампанія . - Новації у сфері застосування РРО.

13:28 23.01.2020