До уваги жителів громади!

В зв’язку з ремонтними роботами Більмацьким МРРЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» буде припинено постачання електричної енергії на підстанції Цареконстантинівська в населених пунктах Комиш-Зорянської селищної об’єднаної громади:

18:46:41 17.05.2021

Комиш-Зорянська громада бере участь у конкурсі «Наша громада».

З 10.05.2021 до 31.05.2021 року на сайті «Наша громада» проходить голосування. Громада-переможниця отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз у розмірі 500 тис.грн. на реалізацію проєкту. Наш проєкт -  «Говорить Комиш-Зоря».  Проєкт «Говорить Комиш-Зоря»  спрямований на задоволення культурних, науково-просвітницьких та інформаційних потреб шляхом створення місцевого ФМ-мовлення. Щоб підтримати проєкт «Говорить Комиш-Зоря» необхідно зареєструватися на сайті «Наша громада» (https://otg.fakty.com.ua/yak-zareestruvatisya-u-konkursi)  через електронну пошту або свій акаунт у Facebook. ВАЖЛИВА ПІДТРИМКА КОЖНОГО!

16:51:36 11.05.2021

Комиш-Зорянська громада бере участь у конкурсі «Наша громада»

Конкурс «Наша громада» розроблено у співпраці із Телеканал ICTV та телеканал СТБ, за підтримки Програми USAID Ukraine – USAID Україна «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), за ініціативи та на замовлення партнера Програма DOBRE – Український кризовий медіа-центр.

16:39:59 11.05.2021

До відома жителів Комиш-Зорянської громади

За даними  комунального некомерційного підприємства «Комиш-Зорянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради в період з 30 квітня по 07 травня 2021 року медичними працівниками КНП «Комиш-Зорянський Центр ПМСД» було відібрано  40 зразків біологічних матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19 та відправлено до ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України».

21:51:39 09.05.2021