Про міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули»

Міністерство культури України повідомляє, що Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» планує міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини. Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, закладів соціальної політики, у справах молоді та спорту, служб у справах дітей, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, учні, студенти закладів освіти, громадських організацій тощо.

12:23 19.11.2019

Шановні жителі громади!

Повідомляємо, що відділ "Центр надання адміністративних послуг" з 11 листопада 2019 року розміщений у приміщенні Комиш-Зорянської селищної ради за адресою: Запорізька область, Більмацький (Куйбишевський) район, смт. Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 5.

14:13 11.11.2019

Шановні жителі Комиш-Зорянської громади!

15.11.2019 о 15.00 в приміщенні Комиш-Зорянського будинку культури за адресою : смт.Комиш-Зоря, вул.. Вокзальна,63 відбудеться громадське обговорення щодо організації співробітництва Комиш-Зорянської ОТГ, Більмацької ОТГ, Смирновської ОТГ та Новоукраїнської ОТГ у формі спільного  фінансування (утримання) (з 01.01.2020):

10:50 08.11.2019