Увага! Пряма лінія!

У середу, 16 жовтня 2019 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Подорожко Володимир Володимирович.

16:52 07.10.2019

Лист Громадської організації «Відкритий світ молоді»

з 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно- освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини семінару «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес» (лист та програма заходу додаються).

13:14 10.09.2019

Увага! Пряма лінія!

У середу, 11 вересня 2019 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу Тарасов Володимир Григорович.

18:39 03.09.2019