До відома жителів громади!

В зв’язку з ремонтними роботами Більмацьким МРРЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» буде припинено постачання електричної енергії на підстанції Цареконстантинівська в населених пунктах Комиш-Зорянської селищної об’єднаної громади:

12:22:02 18.01.2022

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВОДОХРЕЩА!

19 січня відзначатимемо одне з головних свят - Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду.

11:05:22 18.01.2022

20:27:19 13.01.2022

Комиш-Зорянська селищна рада Пологівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби  Word, Excel.

09:00:19 13.01.2022

17:35:01 11.01.2022