Публічна інформація

Комиш-Зорянська селищна рада Більмацького району

Запорізької області

Поштова адреса:

вулиця Вокзальна, будинок № 5, смт Комиш-Зоря, Більмацький район, Запорізька область, 71030.

Номери контактних телефонів:

Комиш-Зорянський селищний голова   -  (089) 25-00-029.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»  - (089) 25-00-638.

Відділ організаційної та інформаційної роботи  -  (089) 25-00-744.

Адреса офіційного веб-сайту - https://kom-zoryanska-gromada.gov.ua/

Адреса основної електронної пошти  -  25223155@mail.gov.ua.

Резервна електронна пошта   -   kzorya2008@ukr.net.

Порядок подання запиту на публічну інформацію та форма запиту

Телефонний довідник

Графік особистого прийому громадян керівництвом селищної ради

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Про внесення змін та доповнень до Порядку роботи працівників Комиш-Зорянської селищної ради.

Про затвердження переліку електронних адрес, що використовуються Комиш-Зорянською селищною радою.

Про затвердження Порядку роботи працівників Комиш-Зорянської селищної ради.

Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Комиш-Зорянській селищній раді.

Про надання права підпису службових документів посадовими особами селищної ради.

Про офіційний сайт Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

Про право першого та другого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів Комиш-Зорянської селищної ради.

Про проведення особистого прийому громадян керівництвом ради та виконавчого комітету Комиш-Зорянської селищної ради у 2021 році.

Про створення інформаційного бюлетеня Громада сьогодні.

Про створення комісії із самоврядного контролю та затвердження Положення про самоврядний контроль.

Про удосконалення роботи з наповнення офіційного веб-сайту Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

Перелік підприємств, установ та закладів, що перебувають у комунальній власності

Про затвердження Реєстру майна, яке перебуває у комунальній власності Комиш-Зорянської територіальної громади в особі Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

Про порядок здійснення контролю і перевірки виконання документів у Комиш-Зорянській селищній раді Більмацького району Запорізької області.

Про Порядок здійснення моніторингу виконавської дисципліни в Комиш-Зорянській селищній раді Більмацького району Запорізької області

Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 у Комиш-Зорянській селищній раді

Про взаємодію керівних працівників Комиш-Зорянської селищної ради