A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комиш-Зорянська селищна рада, селищна об’єднана територіальна громада
Більмацького району Запорізької області

Склад постійних комісій

10/03/2017 року внесено зміни до складу 2-ох депутатських постійних комісій рішення додається

Новий склад постійних комісій

1) Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:
- Довгополик Тетяна Анатоліївна - голова комісії;
- Федько Віктор Миколайович - заступник голови комісії;
- Смоляний Андрій Андрійович - секретар комісії;
- Брезицька Раїса Василівна;
- Лифар Віктор Вікторович.

2) Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури і спорту.
- Наливайко Наталя Віталіївна - голова комісії;
- Нехайчук Ірина Анатоліївна - заступник голови комісії;
- Треба Олена Анатоліївна - секретар комісії;
- Яреха Володимир Павлович;
- Деменков Андрій Іванович;

 

Склад постійних комісій затверджений рішенням Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області від від 24.11.2015 № 6 "Про створення постійних комісій Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання, затвердження їх складу та Положення про постійні комісії" (рішення додається)

Склад постійних комісій

1) Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, прав людини, законності та правопорядку:
- Потапенко Юлія Павлівна - голова комісії;
- Рябовол Людмила Дмитрівна - заступник голови комісії;
- Смоляна Людмила Іванівна - секретар комісії;
- Яцканич Олександр Михайлович; 
- Тесленко Олександр Володимирович.

 

2) Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:
- Довгополик Тетяна Анатоліївна - голова комісії;
- Федько Віктор Миколайович - заступник голови комісії;
- Смоляний Андрій Андрійович - секретар комісії;
- Недобуга Ірина Федорівна;
- Лифар Віктор Вікторович.

 

3) Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, транспорту та зв'язку
- Бєляєв Анатолій Васильович - голова комісії;
- Кожушко Денис Володимирович - заступник голови комісії;
- Швець Людмила Петрівна - секретар комісії;
- Шпура Сергій Васильович;
- Ганіманов Сергій Миколайович.

 

4) Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин, охорони природи та благоустрою
- Батечко Вадим Григорович - голова комісії;
- Василенко Олександр Петрович - заступник голови комісії;
- Хоменко Світлана Анатоліївна - секретар комісії.
- Лисенко Володимир Іванович;
- Лахно Ілля Анатолійович;

 

5) Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури і спорту.
- Наливайко Наталя Віталіївна - голова комісії;
- Нехайчук Ірина Анатоліївна - заступник голови комісії;
- Треба Олена Анатоліївна - секретар комісії;
- Пирогов Олександр Миколайович;
- Деменков Андрій Іванович;

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь