23 ЛИСТОПАДА 2020 року відбулося засідання Координаційної ради

23 ЛИСТОПАДА 2020 року відбулося засідання Координаційної ради, на якому було проведено підрахунок голосів та визначення рейтингу проєктів, що подавалися на реалізацію за рахунок Громадського бюджету (бюджету участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області  в 2020 році. Загалом на етапі голосування прийняли участь 447 осіб.

17:01:23 25.11.2020

Засідання Координаційної ради

18 липня 2019 року відбулося засідання Координаційної ради, на якому було проведено підрахунок голосів та визначення рейтингу проектів, що подавалися на реалізацію за рахунок Громадського бюджету (бюджету участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області  в 2019 році. Загалом на етапі голосування прийняли участь 527 осіб. Найактивнішими виявилися жителі с.Білоцерківки – 250 осіб.

14:55:19 18.07.2019