Я маю право !

Щодо протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми у сучасному світі є одним із найбрутальніших масових порушень прав і свобод людини. Суспільна загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні права людини - право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя. Торгівля людьми становить значну суспільну небезпеку для жінок, чоловіків і дітей, яких використовують з метою жебракування, сексуальної експлуатації та залучення до інших незаконних видів діяльності, які принижують честь та гідність людини.

10:47:08 08.11.2019

Нова хвиля правопросвітницького проекту «Я маю право!»

На сьогодні продовжується реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!» Міністерства юстиції України, який спрямований на підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

10:46:39 08.11.2019