43-а позачергова сесія сьомого скликання від 18.01.2019

Дата: 21.01.2019 16:15

Список депутатів, зареєстрованих на сорок третій сесії Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання.

Бланки поіменного голосування депутатів:

1. Бєляєв Анатолій Васильович
2. Василенко Олександр Петрович
3. Деменков Андрій Іванович
4. Довгополик Тетяна Анатоліївна
5. Лисенко Володимир Іванович
6. Лифар Віктор Вікторович
7. Муха Катерина Сергіївна
8. Нехайчук Ірина Анатоліївна
9. Потапенко Юлія Павлівна
10. Рябовол Людмила Дмитрівна
11. Смоляна Людмила Іванівна
12. Смоляний Андрій Андрійович
13. Хоменко Світлана Анатоліївна
14. Яреха Володимир Павлович

Рішення селищної ради:

1. Про покладання обов’язків на проведення державної реєстрації актів цивільного стану.

2. Про встановлення розміру частки прибутку (доходу) , що вилучається до бюджету об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради для підприємства, що належать до комунальної власності Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

3. Про створення інформаційного бюлетеня «Громада сьогодні».

4. Про затвердження розпоряджень Комиш-Зорянського селищного голови.

5. Про припинення договору оренди землі від 20.01.2009 №1 укладеного із гр. Раденко О.І.   у зв’язку із закінченням строку, на який його було укладено.

6. Про внесення змін до договору оренди землі  від 23.07.2010 №30 укладеного з гр. Смоляним В.І., кадастровий номер 2322784000:03:002:0192. (ПИТАННЯ ВИКЛЮЧЕНО З ПОРЯДКУ ДЕННОГО)

7. Про внесення змін до договору оренди землі від 19.11.2012 укладеного з С(Ф)Г «Лідер», кадастровий номер 2322784000:01:001:0020.

8. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 12.03.2001 укладеного з С(Ф)Г «ЯНА», кадастровий номер 2322755400:02:011:0001. (ПИТАННЯ ВИКЛЮЧЕНО З ПОРЯДКУ ДЕННОГО)

9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Алексенку М. В.

10. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність гр. Грибській Л.Д.

11. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області.

12. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для сінокосіння та випасання худоби для передачі в оренду гр. Мороховській Я.А.

13. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для ведення особистого селянського господарства для передачі у власність гр. Халецькому В.М.

14. Різне (ВЕДЕТЬСЯ ПРОТОКОЛЬНО)