Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Дата: 22.04.2019 15:02

Фото без опису ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄСВ!!!

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що з  2 травня 2019 року вступають в дію нові не бюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, діють до 26.04.2019 року.

Рахунки розміщені на субсайті ГУ ДФС у Запорізькій області http://zp.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Сплату нарахованих податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року

Пологівське управління інформує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня                    2019 року.

Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

УВАГА!!! Закінчується термін декларування доходів, отриманих у 2018 році!

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області  нагадує, що до закінчення кампанії декларування для громадян, які зобов’язані задекларувати доходи, отримані впродовж 2018 року , та для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність , залишилося 11 календарних              (6 робочих) днів!!!

Граничний строк подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік – 02 травня 2019 року.