Щорічний Форум керуючих справами об’єднаних територіальних громад започатковано!

Дата: 24.06.2019 08:54

21 червня 2019 року у Києві пройшов неймовірно надихаючий захід Асоціації ОТГ – Форум керуючих справами об’єднаних територіальних громад в якому взяв участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Комиш-Зорянської селищної ради Сергій Григорович Беспавлов.  Зустріч була атмосферною, теплою та мотиваційною.

Представники об’єднаних територіальних громад, міжнародних програм технічної допомоги, державних інституцій говорили про те, як сформувати сильну та дружню команду, дієву та цілісну оргструктуру муніципалітету, а головне - яка ж роль керуючих справами у цих процесах.

Окрім того, дискутували на тему важливості формування довіри мешканців до місцевої ради, а саме до кожного з її працівників.

І найважливіший висновок - за будь-якою реформою, в першу чергу, стоїть особистість.

Під час Форуму також було презентовано онлайн-навчання для керуючих справами, які розроблені Асоціацією ОТГ та міжнародними програмами.

Захід пройшов завдяки всебічній підтримці нашого партнера Програма DOBRE