ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Дата: 08.07.2019 14:09

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі Робочої групи щодо представлення результатів розробки комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 24 липня 2019 року о 9.30 годині. Місце проведення заходу – глядацька зала Будинку культури за адресою: вул. Вокзальна, 63 в смт Комиш-Зоря.

Під час заходу відбудеться:

1. Презентація комплексної документації із землеустрою Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади.
  2. Презентація схеми просторового планування громади.
  3. Обговорення перспективи розвитку різних видів бізнесу в громаді.
  4. Обговорення перспектив розвитку території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади.

Всі зазначені вище питання будуть винесені на обговорення за участю керівництва та громадського активу громади.

Кожна думка важлива для нас і може вплинути на подальший розвиток громади. Чекаємо на Вас!

З детальною програмою заходу можна ознайомитись тут!

ПРОГРАМА

Другого засідання робочої групи в рамках Програми місцевого системного розвитку, яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»,
щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади.

Населений пункт: смт. Комиш-Зоря, Запорізька область.

Місце проведення: глядацька зала Будинку культури по вул. Вокзальна, 63

Дата:   24.07.2019

Модератор: Гнатуша Ігор, голова громади

Етапи роботи

09.30-10.00

Реєстрація. Ранкова кава

10.00-10.20

Звіт про хід виконання проекту

Керівництво громади.

10.20-11.00

Перспективи розвитку Комиш-Зорянської громади, які відкриває проект.

Резникова Катерина, керівник технічного департаменту ТОВ «БломІнфо-Юкрейн».

11.00-12.00

Представлення комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади.

1. Створення картосхеми сучасного використання земель
  2. Створення картосхеми режимоутворюючих об’єктів
  3. Створення картосхеми перспективного використання та охорони земель та обмежень у використанні земель.

Аналіз перспектив використання території громади.

Ознайомлення з проблемами громади в галузі землевпорядкування:

1. Проблематика з визначення межі ОТГ в зв’язку з невідповідністю між проектними матеріалами формування меж сільських рад, матеріалів кадастрового зонування землі території України і містобудівною документацією.
  2. Наявність правовстановлюючих документів різних суб’єктів господарювання з різним цільовим призначенням на одну й ту ж саму земельну ділянку та можливі шляхи вирішення проблеми в цьому випадку.
  3.  Щодо можливостей здійснення реального розрахунку площі під об’єктами енергетики які розташовані на території ОТГ з подальшою вимогою про укладання договорів оренди земельних ділянок з енергопостачальними підприємствами.
  4.  Виконання вимог існуючого законодавства стосовно  позначення місця розташування курганів, незалежно від того на землях якої власності вони виявлені (комунальні, приватні, державні) на картах Проекту відповідно до матеріалів отриманих від органів виконавчої влади місцевого та обласного підпорядкування.

Питання, відповіді та обговорення.

Пресіч Платон, регіональний координатор землевпорядних проектів у Запорізькій області

12.00-12.30

Перерва на каву

12.30-13.30

Перспективи розвитку Комиш-Зорянської громади:

• Розвиток альтернативної енергетики (сонячна і вітрова)
  • Цех в КП по удосконаленню якості води
  • Будівництво птахоферми, цеху із виробництва комбікорму.
  • Створення цеху із виробництва
  • Створення сортувальної станції для відходів
  • Будівництво скотобійні

Гнатуша Ігор, голова  громади

Василенко Наталія, землевпорядник громади

13.30-14.00

Представлення схеми просторового планування території громади. З окресленням можливих варіантів використання території та визначенням перспектив розвитку.

1. Уточнення території під розміщення нових кладовищ.
  2. Уточнення територій нових виробництв, підприємств. (обговорення з потенційними інвесторами та власниками земельних ділянок)
  3. Уточнення розміщення нових інженерних мереж та споруд (представники комунального підприємства обслуговуючого громаду)
  4. Обговорення з представниками Укрзалізниці переходу та переїзду в смт. Комиш-Зоря.

Чижевська Лідія, сертифікований архітектор,

Краснолуцька Ольга, сертифікований інженер-землевпорядник ТОВ «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва»

14.00-15.00

Обговорення перспектив розвитку території Комиш-Зорянської громади визначених в комплексній документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади.

Представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та представники громади.