ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ГРОМАДИ

Дата: 05.08.2019 11:28

4 вересня 2019 року

ЗАПРОШУЄМО НА ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ!

ТЕМА -  ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ГРОМАДИ

Шановні  мешканці Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади, запрошуємо  Вас взяти участь у громадських обговореннях, на яких буде вперше презентовано розроблену картосхему перспективного використання земель та організації території нашої громади.

Повідомляємо, що під час розробки цього документу, серед іншого, було виявлено:

1. земельні ділянки, які можуть бути оформлені в комунальну власність,

2. земельні ділянки для відчуження прав на них через аукціон,

3. землі, що підлягають приватизації в межах існуючих масивів садибної забудови та особистих селянських господарств.

Під час обговорень буде розглянуто план заходів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку громади.

Матеріали схеми та заходів  щодо перспективного використання території Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади, ви можете знайти за посиланням: https://kom-zoryanska-gromada.gov.ua/zemleustrij-10-48-36-29-07-2019/

Друковані копії та детальний опис запропонованих заходів знаходиться в Комиш-Зорянській селищній раді.

Просимо Вас надати свої пропозиції  щодо запропонованих заходів у письмовому вигляді в Комиш-Зорянську селищну раду  до 30 серпня 2019 року.

Якщо у Вас виникнуть питання, пропозиції, або Вам знадобляться пояснення – звертайтесь до начальника відділу земельних відносин Комиш-Зорянської селищної ради Василенко Наталії,  часи прийому з 8.00 до 16.00, Пн-Пт,  телефон: +380982500638.

Зазначаємо, що результати обговорень можуть вплинути на майбутнє життя кожного мешканця громади, і  тому, просимо віднестися відповідально до цієї події!

Чекаємо вас: 04 вересня 2019 року о 1000 за адресою: смт Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, буд. 63,  приміщення актової зали.

У разі наявності змін, буде повідомлено додатково.

Проект впроваджено в рамках «Програми місцевого системного розвитку», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «Деспро» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».