Щодо приміських пасажирських перевезень залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця»

Дата: 27.08.2019 08:43

З метою підвищення рівня доходу від перевезень пасажирів у приміському сполученні, АТ «Укрзалізниця» наголошує:

надання послуг приміських пасажирських перевезень залізничним транспортом регламентується низкою нормативно-правових актів, зокрема Законом України «Про залізничний транспорт», Порядком обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1997 № 252, Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затвердженим Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.12.2006 № 1196, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04.04.2007 за             № 310/13577 тощо.

статтею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення у поїздах приміського сполучення передбачена відповідальність за безкоштовний проїзд пасажира.