День відкритих дверей в Білоцерківському ясла-садку.

Дата: 23.09.2019 14:15

Фото без опису В п'ятницю 20 вересня в Білоцерківському ясла-садку був День відкритих дверей. Дітей, батьків та гостей заходу на порозі зустрічали голова селищної ради Ігор Гнатуша та голова райдержадміністрації Артем Попов, які перерізали символічну стрічку. З піснями, танцями, іграми та подарунками на дітей чекав моторний клоун Веселун. А батькам та гостям презентували результати проведеного ремонту в садочку за фінансової підтримки Німецького співтовариства GIZ. Присутніх також привітали голова райдержадміністраці Артем Попов, який подарував садочку електронну вивіску, помічник народного депутата О.Пономарьова Ірина Єрмак, яка подарувала садочку сертифікат з магазину іграшок, та староста сіл Білоцерківка та Черешневе Олександр Ребро. На останок директорка садочка провела гостям екскурсію, де показала нові кімнати для персоналу, кабінет медсестри та санвузол для дітей з обмеженими можливостями. Також була відремонтована актова зала, в обох групах замінено систему електропостачання та повністю відремонтовано санвузли під вікові групи дітей.