Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

48-а сесія сьомого скликання від 25.09.2019р.

Дата: 26.09.2019 10:44
Кількість переглядів: 793

Список депутатів, зареєстрованих на сорок восьмій сесії Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання. Бланки поіменного голосування депутатів:

Бєляєв Анатолій Васильович
Василенко Олександр Петрович
Деменков Андрій Іванович
Довгополик Тетяна Анатоліївна
Кожушко Денис Володимирович
Купчинська Олена Анатоліївна
Лисенко Володимир Іванович
Лифар Віктор Вікторович
Муха Катерина Сергіївна
Наливайко Наталя Віталіївна
Потапенко Юлія Павлівна
Смоляна Людмила Іванівна
Федько Віктор Миколайович
Шпура Сергій Васильович
Комиш-Зорянський селищний голова І.В. Гнатуша

Порядок денний 48 сесії Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету  об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради за І півріччя 2019 року

2. Про затвердження звітів про хід і результати виконання місцевих цільових Програм Комиш-Зорянської селищної ради за  І півріччя 2019 року

3. Про звіт директора комунального підприємства «Мрія» по виконанню функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна, за  І півріччя 2019 року

4. Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Комиш-Зорянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області по виконанню функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна, за  І півріччя 2019 року

5. Про звіт директора комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області по виконанню функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна, за  І півріччя 2019 року

6. Про бюджетний регламент об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.08.2016 № 54 «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг (ProZorro

8. Про затвердження переліку проектів, що будуть реалізовані в 2019 році за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

9. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

10. Про внесення змін до штатного розпису Комиш-Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

11. Про внесення змін до штатного розпису ДНЗ ясла-садок «Ромашка»

12. Про затвердження розпоряджень Комиш-Зорянського селищного голови

13. Про внесення змін до місцевої цільової Програми соціального захисту окремих категорій населення Комиш-Зорянської селищної ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 21.12.2017 №15, зі змінами та доповненнями

14. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 21.12.2018 року № 25 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради на 2019 рік»,зі змінами та доповненнями

15. Про продовження договору оренди приміщення з КП «Мрія»

16. Про подовження договору оренди приміщення з АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

17. Про проведення незалежної оцінки приміщення, яке перебуває в  оренді ПАТ «Укртелеком»

18. Про подання проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області для затвердження Більмацькою районною радою

19. Про виділення в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Баюрчак Г.П. земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) із земель, які передавались в колективну власність КСП «Восток»

20. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки переданої у власність за державним актом на право приватної власності на землю гр. Бусолу М. О.

21. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 04.12.2009 № 192 укладений з гр. Касаєм О.М.

22. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення (пасовища), площею 10,6575 га, кадастровий номер 2322780800:06:003:0163 для передачі в оренду гр. гр. Коваленку О.В., Климченку Б.В., Дубині Т.Г, Дубині О.С., Дубині Р.О. (ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ)

22. Про надання  дозволу  на  розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власнику сертифіката гр. Крамаренку В.М. на право на земельну частку (пай) – рілля  колишнього КСП «Восток»

23. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 23.11.2009 № 171 укладений з гр. Потапенком С.Г.

24. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування току та приміщень виробництва та зберігання сільськогосподарської продукції (КВЦПЗ А01.13) СВК «Зірка»

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Фоменку В. В. 

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Фоменку О. В.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Фоменко Н. В.

28. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Чміль О.О. 

29. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 08.10.2009 № 160  укладений з гр. Смоляним С.І.

30. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність гр. Кравченко Т.М.

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Леваньковій Н.О.

32. Про розірвання  договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 18.05.2011 року № 57 укладений з Пільгун А.Л.

33. Про надання  згоди на поділ земельних ділянок  та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні голови  С(Ф)Г «Новокам’янське» Хайла А.І. (кадастровий номер 2322781800:03:003:0099) для передачі у власність членам фермерського господарства

34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення і обслуговування нежитлового приміщення (їдальні) для передачі в оренду ТОВ «Агро Дружба»

35. Про передачу у власність земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля) гр. Єфремовій Н.П. із земель, які передавались в колективну власність КСП «Дружба»

36. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для сінокосіння і випасання худоби для передачі в оренду гр. Лісовському П.М.

37. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Смоляному В.І.

38. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 07.10.2009 № 159  укладений з гр. Смоляним В.І.

39. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність гр. Сердюк Н.М.

40. Про приведення у відповідність відомостей про земельні ділянки до вимог чинного законодавства, право на які посвідчено одним державним актом за адресою: с. Благовіщенка по вул. Шевченка , 155

41. Різне (ВЕДЕТЬСЯ ПРОТОКОЛЬНО)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь