Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

Засідання секторальної платформи “Охорона здоров’я”

Дата: 03.10.2019 21:00
Кількість переглядів: 654

Фото без опису Асоціація ОТГ звернулася до МОЗ України щодо вирішення проблемних питань об’єднаних територіальних громад у медичній галузі.

Під час засідання секторальної платформи “Охорона здоров’я” голови громад та досвідчені фахівці-практики з ОТГ визначили найбільш актуальні питання організації первинного та вторинного рівнів медицини:

Первинний рівень медицини:

- Збільшити розмір капітаційної ставки на 2020 рік не менше ніж 480 грн.
- Запровадити коригувальний коефіцієнт для комунальних закладів охорони здоров’я, які надають медичні послуги сільському населенню у розмірі 1,25;
- Скасувати застосування понижувальних коефіцієнтів для лікарів, які уклали декларації з сільським населенням понад ліміт;

Вторинний рівень:

- Чітко розмежувати повноваження в сфері охорони здоров’я з передачею відповідного фінансування на обласні бюджети.
- Сприяти запровадженню реєстру кадрового резерву лікарів-спеціалістів та інтернів.
- Запровадити державну програму навчання з отримання практичних навичок з надання першої допомоги для працівників бюджетної сфери.

Детальніше за посиланням https://hromady.org/



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь