Тренінг по роботі з базою даних

Дата: 23.09.2019 22:18

Фото без опису 19-20 вересня БломІнфо-Юкрейн разом з
КОЛОМАЦЬКОЮ, НИЖНЬОДУВАНСЬКОЮ, КОМИШ-ЗОРЯНСЬКОЮ, ХРЕСТІВСЬКОЮ ТА ЧУМАКІВСЬКОЮ громадами в рамках реалізації програми місцевого системного розвитку провели тренінг по роботі з базою даних.

Громади короткого списку ознайомилися з базою даних, структурою, відносинами, типами інформації, параметрами графічної та семантичної інформації (кожна громада працювала з своєю базою даних).
Ми навчилися редагувати об'єкти в базі даних, змінювати семантичну та графічну інформацію, вносити нові об'єкти, ознайомилися з геопорталом бази даних.

Програма Місцевого системного розвитку виконується
Фондом «Східна Європа» у партнерстві з ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».