Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Дата: 04.02.2019 15:47
Кількість переглядів: 815

Фото без опису

Шановні підприємці!
З 1 лютого в Дніпропетровській області та Запорізькій області ми започаткували грантову програму підтримки малих та середніх підприємств (МСП), які працюють в нових галузях економіки. Читайте про умови подачі заявок та поширюйте новину серед колег та друзів!

Повний текст грантової документації знаходиться на: https://drive.google.com/open…

Всі запитання щодо цього гранту, будь ласка, надсилайте на
aps001@competitiveeconomyprogram.com. На прохання заявників Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки. КЕУ надаватиме відповідь протягом п'яти робочих днів.

Загальна інформація про грант
Програма USAID Ukraine - USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу; заявки на отримання майбутніх грантів стосуватимуться додаткових областей. В рамках цього РПЗ-2019-001 діяльність грантоотримувачів повинна зосереджуватися в наступних областях України: Дніпропетровській області та Запорізькій області.

Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Процес подання заявок складатиметься з двох етапів:

• Етап 1: заявники подають концепцію грантового проекту та бюджет грантового проекту за формою, наданою у Додатку A. Концепція грантового проекту буде розглянута незалежним комітетом з грантового відбору. Тільки найбільш життєздатні концепції будуть відібрані для участі в Етапі 2. Концептуальний документ повинен бути підписаний уповноваженим представником заявника.
• Етап 2: Заявники, обрані на основі Етапу 1, подають повну заявку згідно з вказівками Програми КЕУ. Заявники повинні довести свою прийнятність відповідно до критеріїв, що детально описані в Розділі III. Заявники пройдуть експертизу/оцінку, що буде проводитись Програмою перед наданням гранту, а відібраним кандидатам буде надана технічна підтримка, рекомендована Програмою.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього Річного програмного запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Документи необхідні для подання заявки:

Етап 1: заявник повинен надати наступні документи. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.
• Додаток A. Форма концепції грантового проекту;
• свідоцтво про державну реєстрацію.

Етап 2: Необхідні форми/документи будуть надіслані заявникам, які успішно пройшли Етап 1. Вони включають, але не обмежуються, нижченаведеними додатками. Нижченаведені заяви й засвідчення не вимагаються для проходження Етапу 1; вони наведені у цьому документі для довідки.
• Додаток B. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:
o заява юридичної особи щодо заборгованості організації за сплатою податків або відкритих проти неї кримінальних справ (AAPD 14-03);
o заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб'єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).

Ви можете ознайомитись з повним текстом запиту USAID_КЕУ_РПЗ-2019-001 за посиланням: https://drive.google.com/open…

Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCIBusiness Ombudsman Council - UkraineЄБРР: консультації для малого бізнесу в УкраїніКиївський Міжнародний Економічний ФорумOffice of the National Investment Council of UkraineUkraineInvest - Ukraine Investment Promotion OfficeМіністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниAmerican Chamber of Commerce in UkraineСпілка Українських Підприємців - СУП Асоціація міст України Асоціація об'єднаних територіальних громад Програма DOBREОфіс ефективного регулювання TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугахФонд Східна ЄвропаПроект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»USAID/ENGAGEUNDP Ukraine / ПРООН в УкраїніEBA Dnipro - Dnipro Office of European Business AssociationДержавна регуляторна служба України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь