Дата: 08.11.2019 11:05

Комиш-Зорянська селищна рада повідомляє про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади:

1. Назва об’єкта оцінки: вбудована частина першого поверху прибудови літ. «В» нежитлового приміщення, будинку культури (кімната 10).
Місцезнаходження об’єкта оцінки: 71030, смт Комиш-Зоря, Більмацький район, Запорізька область, вул. Вокзальна, 63.
Мета проведення незалежної оцінки: продовження договору оренди нерухомого майна.
Площа об’єкта оцінки: 6,5 кв.м.
Цільове призначення приміщення: використання для розміщення банкомату.
2. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення (кабінет 2).
Місцезнаходження об’єкта оцінки: 71030, смт Комиш-Зоря, Більмацький район, Запорізька область, вул. Вокзальна, 18.
Площа об’єкта оцінки: 10,1 кв.м.
Цільове призначення приміщення: використання для розміщення офісного приміщення.
3. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення (кабінет 5, ½ коридор 6, ½ коридор 7).
Місцезнаходження об’єкта оцінки: 71052, с. Ланцеве, Більмацький район, Запорізька область, вул. Миру, 11.
Площа об’єкта оцінки: 11,8 кв.м.
Цільове призначення приміщення: для використання орендарем з метою і предметом діяльності, визначених статутом ПАТ «Укртелеком».
4. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення (кабінет 8, ½ коридор 6, ½ коридор 7, підсобка 3, 9).
Площа об’єкта оцінки: 34,85 кв.м.
Цільове призначення приміщення: для розміщення відділення поштового зв’язку.
5. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення, будинку культури (приміщення підсобне 9).
Місцезнаходження об’єкта оцінки: 71050, с. Благовіщенка, Більмацький район, Запорізька область, вул. Шевченка, 113.
Мета проведення незалежної оцінки: заключення договору оренди нерухомого майна.
Площа об’єкта оцінки: 23,6 кв.м.
До участі в конкурсі можуть бути допущені:
- суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки;
- суб'єкти оціночної діяльності, які мають ліцензію на виконання отриману відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»;
- наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки подібних об'єктів оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів.
Конкурсна документація подається у письмовій формі державною мовою, в запечатаному конверті, прошита, пронумерована, із нотаріально посвідченими копіями долучених документів з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».
Для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності необхідно подати такі документи:
- заява про участь у конкурсі;
- витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копія установчого документа учасника;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено учасником до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірена їх особистими підписами);
- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;
- інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна.
Конкурсна пропозиція учасника має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт.
Конкурсна документація подається до конкурсної комісії за адресою:  71030, Запорізька область, Більмацький район, смт Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 5, кабінет № 11 (у всі дні, крім вихідних та свят) у строк з дня  опублікування цього повідомлення до 21.11.2019 року включно.
Конкурс відбудеться о 10.00 год. 22.11.2019 року у приміщенні Комиш-Зорянської селищної ради за адресою: 71030, Запорізька область, Більмацький район, смт Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 5, кабінет №11.
Телефон для отримання інформації: 0663986884.