Шановні платники податків!

Дата: 25.11.2019 15:22

Пологівське управління ГУ ДПС  у Запорізькій області повідомляє про проведення 28 листопада  2019 року  о 10 год. 00 хв. семінару для сільгосппідприємств та фермерських господарств, який проводитиметься у залі засідань Пологівської районної ради (м. Пологи, вул. Єдності,32, 3-й поверх).

ТЕМА СЕМІНАРУ  :

«ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗЕМЛІ. ОПТИМАЛЬНЕ ОПОДАТКУВАННЯ  ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ»

Лектори:

Ельвіра Ткачова, головний редактор журналу «АгроPRO», експерт з питань оподаткування ГО «Інститут податкових реформ»

Олександр Норочевський, адвокат, радник з земельних питань ГС «Аграрний союз України»

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ:

Земельні правовідносини

•  Договір оренди землі – основний документ, що забезпечує право користування землею (нові вимоги до договорів, відлік терміну дії та закінчення, особливості складання, як убезпечити  свої права користування, тощо).
  • «Скрите» придбання землі: довгострокова оренда чи емфітевзис.
  • Правила користування землею, власники яких померли (відлік терміну на поновлення договорів оренди таких земельних ділянок, судова практика, визнання спадщини відумерлою).
  • Ризики орендаря у випадках коли орендодавці не отримують орендну плату.
  • Шляхи збереження та повернення землі, отриманої фермером у постійне користування.
  • Оренда землі державної та комунальної власності (процедура поновлення, огляд судової практики).

Оподаткування

• Ліцензування місць зберігання пального (новації)
  • ПДВ
  • Єдиний податок 4 групи
  • Оподаткування ПДФО орендної плати (об’єкт та база оподаткування, особливості щодо орендної плати за земельні ділянки власники яких померли, як заохотити орендодавців не сплачувати податки)
  • Податок на нерухомість
  • Новації у бухгалтерському обліку
  • ЄСВ для фермерів (щодо роботи аби зареєструватися платником ЄСВ, хто звільнений від сплати ЄСВ, як фермеру отримати допомогу з тимчасової непрацездатності)
  • Корпоративні права у фермерському господарству та дивіденди для фермера
  • Порівняння різних систем оподаткування

Перевірки Держпраці

• Аналіз підстав для проведення перевірки Держпраці
  • Алгоритм дій, якщо до вас завітав інспектор Держпраці
  • Права сільгосппідприємств – роботодавців під час перевірок органами Держпраці.