Супервізія для працівників КУ "ЦСП" Комиш-Зорянської СР на тему "Профілактика та попередження конфліктів"

Дата: 26.11.2019 09:30

Фото без опису20.11.2019 року директором Лихварь Л.В. була проведена супервізія для працівників КУ "ЦСП" Комиш-Зорянської СР на тему "Профілактика та попередження конфліктів"
Конфлікт - зіткнення протилежної спрямованих цілей, інтересів, позицій, думок чи поглядів двох чи більше людей.
Буває так, що в одних випадках вирішення конфліктів проходить коректно і професійно грамотно, а в інших, що частіше - непрофесійно, безграмотно з поганими наслідками частіше для учасників конфлікту, де немає переможців, а є тільки переможені.Тому були розглянуті стилі та пропозиції, щодо вирішення конфліктних ситуацій.