З Днем місцевого самоврядування !

Дата: 06.12.2019 10:42

Шановні працівники

органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад усіх рівнів,

активісти територіальних громад!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою. Але перед нами стоїть і більш важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка.

Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень  самоврядних органів.

Від щирого серця, дорогі друзі, прийміть  запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального  гаразду!

Комиш-Зорянський селищний голова                              Ігор Гнатуша