Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

АМУ надає рекомендації громадам щодо формування ефективної інвестиційної політики

Дата: 16.12.2019 11:11
Кількість переглядів: 896

Фото без опису 

За підсумками засідання Секції АМУ з питань місцевого економічного розвитку, яке проходило у Дніпрі 21-22 листопада 2019 року, було налагоджено співпрацію Асоціації міст України з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у питаннях сприяння інвестиційному розвитку територіальних громад.

 

АМУ рекомендує громадам для забезпечення комплексного піходу до формування інвестиційної політики використовувати розроблені ДП «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» стандарти залучення та супроводу інвесторів на місцевому та регіональному рівні та рекомендації до них:

?  АМУ запрошує органи місцевого самоврядування до спіпраці з Мінекономрозвитку щодо нанесення на Карту інвестиційних контактних пунктів (перейти) інвестиційних порталів територіальних громад (орієнтовна структура Інвестиційного порталу).

Ресурс збирає посилання на інвестиційні портали міст, де розміщується інформація, зокрема, про потенційні об‘єкти для інвестування (земельні ділянки, об‘єкти нерухомості, індустріальні парки), людські ресурси, транспортну інфраструктуру, логістику тощо. Для кожної територіальної громади дуже важливо створити такіий портали (українською та англійською мовами) як ефективний інструмент популяризації свого інвестиційного потенціалу для залучення інвестиційних коштів.

З питань розміщення інвестиційних порталів міських, селищних, сільських рад на Карті інвестиційних контактних пунктів просимо звертатися до АМУ. Контактна особа - Серебрянська Діна, експерт з місцевого економічного розвитку, тел. 044-486 28 41, електронна пошта: d.serebryanska@auc.org.ua.

 АМУ пропонує взаємодіяти з регіональними підрозділами ДП «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) у питаннях щодо покращення інвестиційної політики розвитку громад.

 

Фото без опису

UkraineInvest: надає інвесторам відповідні поради, контактну інформацію та персоналізовані послуги, що сприяють легкості виходу інвестора на український ринок, налагоджують партнерські відносини з інвесторами, іноземними посольствами в Україні та українськими посольствами за кордоном, бізнес-асоціаціями, міжнародними фінансовими установами, державними органами та органами місцевого самоврядування, а також сприяє залученню до активної співпраці існуючих партнерів в Україні та потенційних інвесторів з різних країн (налагодження зв’язків та залучення прямих іноземних інвестицій в Україні). 

ДЖЕРЕЛО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь