Обговорення проектів договорів про співробітництво

Дата: 19.12.2019 10:35

Фото без опису17.12.2019 відбулося громадське обговорення проектів договорів про співробітництво Комиш-Зорянської ОТГ, Більмацької ОТГ, Смирновської ОТГ та Новоукраїнської ОТГ у формі спільного фінансування (утримання):
- КЗ «Більмацький центр творчості дітей та юнацтва»;
- КЗ «Більмацька дитячо-юнацька спортивна школа»;
- КЗ «Більмацька дитяча музична школа»;
- КЗ «Більмацька дитяча художня школа»;
- КУ "Інклюзивно-ресурсний центр";
- КЗ «Більмацький районний краєзнавчий музей ім. М.Я.Гудіни»;
- КУ «Фінансово-господарська група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти Більмацького району»;
- КУ «Об’єднаний трудовий архів сільських, селищних рад району».
А також проекту договору про співробітництво Комиш-Зорянської ОТГ, Більмацької ОТГ у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ, організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів, а саме компенсація Більмацькою селищною радою оплати послуг із забезпечення безкоштовного підвезення до місця навчання і додому учнів Комиш-Зорянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із с Червоне Озеро та с Грузьке.

Дані проекти схвалені та будуть винесені на розгляд чергової сесії селищної ради.