Заклади культури Комиш-Зорянської ОТГ

Дата: 23.12.2019 08:40

Фото без описуВідкриття Резиденції Діда Мороза.
21 грудня 2019 року 11:00 - Комиш-Зорянський селищний БК.
Новий рік – свято, яке наповнює кожну оселю світлом радості, найзаповітніших мрій і добрих надій, яке прикрашає наші обличчя щирими посмішками, а душі – незгасним вогнем любові до ближнього. Хай доброта та чуйність будуть притаманні кожному з нас. Творімо чудеса для інших і чудо неодмінно відбудеться з нами. Надії усім, віри у себе та у людей. І приємних несподіванок у новорічні свята. Таких несподіванок з великим нетерпінням очікували малята щоб побачитися з Дідом Морозом у цьому році. Вже другий рік у Комиш-Зорянському селищному будинку культури яскраво проходить відкриття Резиденції Діда Мороза. Де на самих маленьких чекають казкові персонажі- Дід Мороз та Снігуронька (Динник Є.) та їх помічники - лісові ельфи (Харченко В. та Остроух Л.).і маленький Скубіду - (Динник К.) Дітлахи з великим задоволенням розповідали вірші та співали пісень. А потім всі дружно танцювали хоровод та грали у гру «Лови сніжку». Всі хто прийшов на свято отримали солодощі та подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.