Подяка депутату

Дата: 28.12.2019 08:47

Рік, що минає залишає по собі різні спогади, емоції і справи. А наша громада завершає його і вступає в новий рік з певними здобутками і новими проектами та надіями. Наприклад, Білоцерківську ЗОШ І-ІІІ ступенів чекає покращення і оновлення. За сприяння депутата Запорізької обласної ради Артема Попова та спільної роботи з Комиш-Зорянським селищним головою Ігорем Гнатушею, школа отримає нові вікна. Дирекція школи та батьки раніше зверталися до Артема Вікторовича з цим питанням і він дотримав свого слова. В новому році буде виділена субвенція з обласного бюджету саме для Білоцерківської ЗОШ для заміни старих віконних блоків на нові, теплозберігаючі склопакети.

Виконавчий комітет Комиш-Зорянської селищної ради, педагогічний, батьківський колективи Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, жителі с. Білоцерківка висловлюють щиру подяку Артему Вікторовичу Попову за підтримку і дотримання свого слова та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.