Консультації в Мінрегіоні продовжуються

Дата: 28.01.2020 16:15

Фото без описуКонсультації в Мінрегіоні продовжуються, це дійсно безпрецедентний процес і надзвичайно корисний, дуже вдячні пану В'ячеславу Негоді та пану Віталію Безгіну за професійний підхід, витримку і толерантність!!! Низка ОДА презентували перспективні плани, які ретельно продумані, обговорені з громадами і максимального узгоджені, враховано добровільний процес об'єднання громад з 2015 року, підсилюються діючі ОТГ ще не об'єднаними територіями. Харківська, Запорізька і Дніпропетровська області сьогодні мають декілька неузгоджених позицій, сподіваємось, що до пропозицій Асоціації ОТГ дослухаються. По Полтавській області ще багато неузгоджених позицій, але ми готові допомогти ОДА і долучитись до діалогу з громадами, щоб зберегти існуючі і успішні ОТГ та сформувати остаточний перспективний план об'єднання громад. Прикро лише, що під час "гри", або навіть в кінці змінюються її правила, чекаємо на показники спроможності громад в новій редакції Методики від 24 січня!