53-я позачергова сесія сьомого скликання від 27.01.2020р.

Дата: 03.02.2020 14:30

Список депутатів, зареєстрованих на сорок другій сесії Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання.
Бланки поіменного голосування депутатів:

Батечко Вадим Григорович
Бєляєв Анатолій Васильович
Василенко Олександр Петрович
Ганіманов Сергій Миколайович
Деменков Андрій Іванович
Довгополик Тетяна Анатоліївна
Лахно Ілля Анатолійович
Лисенко Володимир Іванович
Лифар Віктор Вікторович
Муха Катерина Сергіївна
Наливайко Наталя Віталіївна
Потапенко Юлія Павлівна
Рябовол Людмила Дмитрівна
Смоляна Людмила Іванівна
Смоляний Андрій Андрійович
Швець Людмила Петрівна

Порядок денний 53-ої позачергової сесії:

1. Про встановлення розміру частки прибутку (доходу) , що вилучається до бюджету об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради для підприємства, що належать до комунальної власності Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області
  2. Про внесення змін та доповнень до місцевої цільової Програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2020 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 21.12.2018  № 11, зі змінами та доповненнями
  3. Про внесення змін та доповнень до місцевої цільової Програми спільного утримання комунальних закладів, установ Більмацької районної державної адміністрації та Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області на 2020 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2019 №22
  4. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вбудованої частини прибудови літ «В» загальною площею 4,1 кв.м. за адресою: вулиця Вокзальна 63, смт Комиш-Зоря, Більмацького району, Запорізької області
  5. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вбудованої частини нежитлової будівлі літ «А» загальною площею 10,1 кв.м. за адресою: вулиця Вокзальна 18, смт Комиш-Зоря, Більмацького району, Запорізької області
  6. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вбудованої частини нежитлової будівлі літ «А» загальною площею 12,2 кв.м. за адресою: вулиця Миру 11, село Ланцеве, Більмацького району, Запорізької області
  7. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вбудованої частини нежитлової будівлі літ «А» загальною площею 34,9 кв.м. за адресою: вулиця Миру 11, село Ланцеве, Більмацького району, Запорізької області
  8. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вбудованої частини нежитлової будівлі літ «А» загальною площею 23,6 кв.м. за адресою: вулиця Шевченка113, село Благовіщенка, Більмацького району, Запорізької області
  9. Про  надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення і обслуговування комплексу, ринку для передачі в оренду гр. Башинському Є.В.
  10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 2322781800:03:002:0350) та передачу у власність гр. Герасименко Ю.А.
  11. Про припинення права користування земельною ділянкою, яка надавалась для ведення городництва гр. Довгополику В.О.
  12. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для сінокосіння і випасання худоби та передачу її в оренду гр. Жеребилу В.В.
  13. Про  надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення (код КВЦПЗ А.01., пасовища), площею 10,6575 га, кадастровий номер 2322780800:06:003:0163 для передачі в оренду гр. Коваленку О.В.
  14. Про внесення змін до договору оренди землі від 16.03.2010 № 11 укладений з ФО-П Коноваловим С.О.
  15. Про  надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  (кадастровий номер 2322781800:03:001:0349) для передачі у власність гр. Пилюшенку Ю.М.
  16. Про припинення права  користування земельною ділянкою, яка надавалась для ведення особистого підсобного господарства гр. Сидоренко Г.І.
  17. Про дострокове припинення договору оренди невитребуваної земельної частки (паю) від 04.07.2014 № 7, укладеного з ТОВ «Агро Дружба», в особі директора Саєнка О.В.
  18. Про припинення права користування земельною ділянкою, яка надавалась для ведення особистого підсобного господарства гр. Хайлу А.І.
  19. Про  надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  (кадастровий номер 2322781800:03:002:0366) для передачі у власність гр. Черіпко Л.О.
  20. Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Агрохімпродукт» для розміщення і обслуговування комплексу, майнового Куйбишевська нафтобаза (кадастровий номер 2322755400:02:016:0009)
  21. Різне

21.1. Про внесення змін до складу постійних комісій Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання