Увага! Оголошення.

Дата: 14.02.2020 14:08

Фото без описуУ зв’язку з візитом Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області  до Комиш-Зорянської ОТГ, з метою вивчення проблемних питань оподаткування фізичних та юридичних осіб, пошуку варіантів їх вирішення та налагодження співпраці з місцевими органами та платниками податків, прохаємо підготувати питання стосовно Податкового законодавства (здача звітності, сплата податків, тощо) та надати фінансовому відділу виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради (каб. № 1) або на електронну адресу  kzorya@ukr.net з приміткою «Питання до податкової» в термін до 21.02.2020 року.

Дата візиту представників Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області буде визначена після формування списку питань.