«ХТО ЗВЕРХУ?»

Дата: 18.02.2020 14:06

15 лютого 2020 року у Благовіщенському сільському будинку культури вперше відбулося інтелектуально-розважальне шоу «ХТО ЗВЕРХУ?», присвячене Дню закоханих. За перемогу змагалися дві команди : команда прекрасних і мужніх чоловіків (капітан Ярослав НЕХАЙЧУК, Максим РЕБРО, Владислав МОЗГОВИЙ, Віталій ТАРАН, Ілля ЛАХНО), та команда чарівних і феєричних леді (капітан Лілія РОМАНЬКО, Світлана КОСТЕНКО, Людмила ЛАХНО, Лариса НАГУРНА, Алла КИРИЛЕНКО). Запекла боротьба на протязі 7 раундів гри, шквал емоцій, підтримка залу. В перервах між раундами звучали ліричні пісні про кохання у виконанні Олександра КОСТЕНКА, Ярослава НЕХАЙЧУКА, Лілії Романько, Людмили ЛАХНО, Людмили Костенко та Тетяни ГАХ. І, як завжди неповторна та неперевершена ведуча – Світлана НАЗИМОК, яка водночас і підтримувала учасників, і надихала на нові перемоги. Нарешті довгоочікуваний фінал. Такий неповторний та креативний. Двобій двох стихій закінчився перемогою чоловічої команди. Але насправді перемогла молодість, краса, сила та кохання. Глядачі отримали гарантований гарний настрій та море позитиву.