До відома жителів громади!

Дата: 27.02.2020 13:53

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 2 по 9 травня 2020 року в рамках діяльності організації відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини.

Мета поїздки - створення умов для інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з культурно-історичною спадщиною зазначених країн. У ході поїздки передбачається проведення тренінгу «Пізнаємо світ спілкуючись», спрямованого на особистісний і соціальний розвиток, формування навичок ефективного спілкування та взаємодії.

До участі запрошують представників обласних, районних, міських рад та державних адміністрацій, департаментів (управлінь, відділів) освіти і науки, культури, охорони здоров’я, соціального та цивільного захисту населення, праці, молодіжної та сімейної політики, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, учнів, студентів, викладачів, керівників навчальних закладів, інших зацікавлених спеціалістів. Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

Департамент культури, туризму,

національностей та релігій